Loading...

Konference
Efektivní komunikace

Jak na vyjednávání, řešení konfliktů a mediaci v pracovním prostředí

Barceló Praha

23.4.2015 - 17:00 - 22:00

Připravujeme další ročník

Chcete se o něm dozvědět mezi prvními? Přidejte se zde.


O konferenci

Věříme, že spolupráce je základem kvalitního fungování každé společnosti. Otevřenost názorům. Vzájemná podpora. Využití principu WIN-WIN. To vše nás posouvá kupředu. Smyslem konference je předat praktické znalosti z oblasti efektivní komunikace a řešení sporů a pomoci tak účastníkům předcházet či řešit konflikty, se kterými se dennodenně potýkají.

den

hodin

řečníků

účastníků

Zbývá míst

Mediace je metoda řešení sporů za pomocí třetí nezávislé strany – mediátora. Ten pomáhá stranám v jejich vzájemné komunikaci, vyjasnění nesrovnalostí a nalézání společného řešení.

Firmy po celém světě využívají tuto metodu k řešení sporů mezi zaměstnanci, obchodními partnery či v neshodách se svými klienty a konkurenty. Jelikož se jedná o neformální a mimosoudní proces, firmy díky mediaci šetří svůj čas, energii i náklady, které jsou se spory spojeny.

 „Coming together is a beginning, staying together is progress, and working together is success.“

Henry Ford

speakeři
Ing. Pavel Vosoba, CSc.

Ing. Pavel Vosoba, CSc.

V r. 1990 spoluzaložil společnost M.C.TRITON. Specializoval se na exekutivní poradenství a koučink. Pravidelně se zabývá firemními spory a komunikací pracovních týmů.

Ing. Pavel Vosoba, CSc.

Je spolumajitelem největší české poradenské společnosti M.C.TRITON a autorem úspěšných knih Dokonalé služby, Dokonalá manažerská selhání, Dokonalý život.
Yulie Yakovleva

Yulie Yakovleva

Mezinárodní mediátorka, advokátka a lektorka mediačních výcviků.

Yulie Yakovleva

Docentka Právnické fakulty Permské státní univerzity. Zakladatelka Ligy mediátorů permského kraje. Předsedkyně asociace mediátorů permského kraje. Lektorka a školitelka mediačních výcviků.
JUDr. Martin Svatoš, Ph.D.

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D.

Přední český mediátor a rozhodce. O mediacích a vyjednávání přednáší na Università degli studi di Urbino Carlo Bo (It), Faculté libre de Droit de Toulouse(Fr) nebo na Université des Antilles et de la Guyane (Guadeloupe) a mezinárodních konferencích.

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D.

Přední český mediátor. Pracoval na Mezinárodní obchodní komoře v Paříži a Miláně. Regionální zástupce londýnského YIAG pro střední Evropu.
Ing. Petr Ludwig

Ing. Petr Ludwig

Přední český konzultant, kouč a lektor osobního rozvoje. Zaměřuje ze zejména na zvyšování motivace, efektivity práce a spokojenosti lidí ve firmách.

Ing. Petr Ludwig

Je autorem bestselleru Konec prokrastinace, nejrychleji prodávané české knihy současnosti, s 10 dotisky a 45.000 výtisky, předkládané do 6 jazyků.
JUDr. Tomáš Horáček, Ph.D.

JUDr. Tomáš Horáček, Ph.D.

Tajemník Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, proděkan pro magisterský studijní program, rozhodce u stálého Rozhodčího soudu při HK ČR a AK ČR, mediátor, člen Asociace mediátorů SR a člen Vědecké rady ESI.

JUDr. Tomáš Horáček, Ph.D.

Je spoluautorem komentáře k obchodnímu zákoníku, podílel se na přípravě návrhu zákona o mediaci jako člen pracovní skupiny MS. Lektoruje kurzy se zaměřením na řešení sporů pro bankovní sektor.
Mgr. Miroslava Škubalová

Mgr. Miroslava Škubalová

V GrowJOB Institute působí jako general manager pro východní Evropu, kde se zabývá především tématy motivace a efektivní komunikace. Mimo jiné přednáší na zahraničních konferencích.

Mgr. Miroslava Škubalová

Právnička, mediátorka. Zakladatelka konference Business&mediace. Lektorka a školitelka Akademie Efektivní komunikace. Zaměřuje se na podporu a rozvoj mediace v ČR v pracovní sféře.
Mgr. Jiří Pytlíček

Mgr. Jiří Pytlíček

Na MPO ČR působí jako specialista na ekonomické vztahy s MD, BY a UA. Je odpovědný za rozvoj ekonomických vztahů se zeměmi SNS.

Mgr. Jiří Pytlíček

Vedoucí oddělení zemí SNS na Ministerstvu průmyslu a obchodu. Dříve ekonomický diplomat na ZÚ Moska, obchodně ekonomický úsek.
Mgr. Věra Kapsová

Mgr. Věra Kapsová

V GrowJOB institute se zabývá zejména převáděním aktuálních vědeckých výzkumů do praxe českých firem. Specializuje se na oblast motivace a zvyšování efektivity práce týmů.

Mgr. Věra Kapsová

Ředitelka vzdělávacího institutu GrowJOB Brno. Senior konzultantka, koučka a mediátorka. Zakladatelka konference Business&mediace. Přednášející a školitelka v oblasti efektivní komunikace a prevence konfliktů.

Program

Místo konání

Na strži 32/1660
Praha 4
23.4.2015, 17:00 - 22:00

registrovat

Partneři

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podporovatelé

 

Chcete se stát partnerem konference?

Ozvěte se nám a domluvíme podmínky spolupráce.

Chci se stát partnerem

Kontakt

Místo konání
Barceló Praha
Na strži 32/1660
Praha 4

Organizátoři

Miroslava Škubalová

miroslava@business-mediace.cz
Tel.: 777 949 032

Věra Kapsová
vera@business-mediace.cz
Tel.: 728 534 874